Kariéra

Aktuální volná místa

Jste zruční a chcete se podílet na výrobě zdravých a chutných výrobků? Hledáte stálou práci?

– jste manuálně šikovní a dokázali byste si poradit s obsluhou stroje ?

– nevadí Vám směnný provoz ?

ANO! Přijďte k nám a staňte se OPERÁTOREM VÝROBY MLÉČNÝCH VÝROBKŮ!
Náplň práce:
– obsluha stroje na výrobu a balení mléčných výrobků (jogurtů, tvarohů apod.)

K této práci potřebujete:
– manuální zručnost

– ochotu učit se novým věcem

– potravinářský průkaz

Nabízíme:
– pokud si nás vyberete stanete se členy společnosti, která klade velký důraz na spokojenost svých zaměstnanců a má zájem vytvářet se svými zaměstnanci dlouhodobé vztahy. Nemusíte mít strach vše potřebné Vás naučíme a seznámíme Vás s provozem a zvyklostmi firmy.

K formuláři přiložte strukturované CV!

Mistr výroby – profesionálně s lidským přístupem!
Máte zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců?

Je pro Vás výzvou vytvoření funkčního týmu, který bude přeplňovat plán?

Zajímá Vás a baví mlékárenská výroba?

Pokud ANO, jsme pro Vás tou správnou výzvou!

vedení svěřené výrobní směny
plánování výroby, dodržování plánu výroby a odpovědnost za kvalitu výroby
inventarizace surovin
evidence docházky
Výsledkem Vaší práce budou:

spokojení zaměstnanci, kteří se budou cítit součástí firmy
výrobky vyrobené dle technologických zásad
plnění plánů výroby
Základy pro danou pozici:

schopnost vlastního myšlení
chuť chtít posouvat věci kupředu
nezaleknout se při prvním neúspěchu
zkušenosti s potravinářskou výrobou jsou výhodou

Nabízíme:

v inovacích a nových myšlenkách Vás podpoříme
uspokojení z dobře odvedené práce, která přispěje k rozvoji firmy
očekáváme od Vás, že se budete chtít v oblasti mlékárenské výroby a vedení týmu zdokonalovat a my Vám poskytneme všechny prostředky jak toho dosáhnout
Jako firma chápeme, že fungující tým spokojených zaměstnanců je základním stavebním kamenem každé společnosti. Přidej se k nám a podílej se na našem úspěchu!

Jméno a příjmení*

Telefon

O jakou pozici máte zájem?

Vaše zpráva

Příloha

Zavřít